קצת עלינו

Magic can יוצרת רגעים קסומים ע"י חיבור בין הטבע למסר. אנו מאמינים שתזכורת חיה וצומחת של אהבה וחיבור היא הדרך הטובה ביותר לברך ולשמח את הקרובים אלינו.

את Magic can הקמנו בקיץ של 2017 כמענה לצורך של הענקת מתנה צנועה אך קסומה במהותה, מתנה שיכולה להעביר מסר קצר וחזק של אהבה וצמיחה, מסר זה ישאר לאורך זמן ויצבע בגוונים של אור וברכה את משק הבית.

מהי פחית הקסם?

פחית הקסם היא שילוב בין מתנה מדליקה ומפתיעה לכרטיס ברכה מהטבע, היא מספקת לנו רגעים מתמשכים של אהבה, הוכרת תודה, וחיבור לצומח. פחית הקסם משמחת ומרגשת את כל מי שמקבל אותה, ומתאימה לכל אדם, בכל גיל.

פחית הקסם מכילה אדמת מינרלים עשירה, וזרע canavalia ייחודי שמצמיח איתו הפתעה…

כ 5 ימים לאחר פתיחת הפחית והשקייה לפי ההוראות המצורפות לפחית, יבקע הנבט שטמון בפחית ויחשוף מסר כתוב משני צידיו – ממש מתחת לעלי הצמח.

בעידן שבו מרבית הברכות ניתנות במרחב הוירטואלי של הפייסבוק והווטצאפ אנו מאמינים כי ברכה צומחת ומתפתחת תשאיר חותם בכל אדם ברגעים קסומים של התרגשות, התפלאות ואושר.

אנחנו נחבר בין הברכה לטבע ונגיש לכם את כל זה בפחית מהודרת, בתוך שרוול של אריזת מתנה.

פחית הקסם מתפתחת, גדלה וצומחת בכל יום מהרגע שבו הישקו אותה לראשונה ומחברת בין מקבל ונותן המתנה.

כמובן שמעל הכל ובהתאם לערכים אותם אנו מייצגים במוצרים שאנו מוכרים אנו בMagic can עובדים בשיתוף צמוד עם "בית אור אביבה", בית אשר מספק סביבת עבודה לאוכלוסיות מחלשות ובעלי מוגבלויות בישראל

לאחר כ3 שבועות ינשרו המסרים מצידי הצמח אך הצמח ימשיך לגדול ולהתפתח. בשלב זה מומלץ להעביר את הצמח לאדנית גדולה יותר עם אדמה רגילה ולהניח ליד גדר, סורגים, מקלות או כל דבר עליו יוכל הצמח לטפס. ע"י טיפול נכון הצמח יכול  להגיע לגובה של 1 מטר ולחיות יותר משנתיים.

אתם מוזמנים להוסיף "אווירה ירוקה" ומעשירה לנוף במשרד, בחדר או במטבח הביתי. "אווירה ירוקה" אשר מעשירה בחמצן את הגוף כמו את הנפש.

אנו מקבלים הזמנות לכמויות גדולות בהתאמה אישית לעסקים ואירועים פרטיים, פחית הקסם הינה מתנה איכותית ומקורית לכל אירוע.

hen@magic-can.net | 072-2111887