שאלות ותשובות

 

צמח הקסם הוא צמח מטפס, עם טיפול נכון הצמח יוכל לצמוח ולהתפתח לגובה של יותר ממטר, להוציא עלים , פרחים ופולים חדשים. לשם כך צריך להעביר את הצמח מפחית הקסם לאדנית עם אדמת גינה רגילה ולהניח ליד גדר, סורגים, מקלות או כל דבר עליו הצמח יוכל לטפס. יש להניח את האדנית במקום בו יש אור טבעי ולהשקות אחת ל 4-5 ימים.

כן, את פחית הקסם ניתן להזמין עם כיתוב בהתאמה אישית בשני צידי הצמח בלינק: פחית הקסם בהתאמה אישית . להזמנת כמויות לאירועים או עסקים ניתן לפנות במייל hen@magic-can.net או בטל 072-2111887

את פחית הקסם עוטף חבק מעוצב מקרטון, בנוסף מצורף מכסה פלסטיק שעליו מניחים את הפחית והוראות גידול מפורטות.

בקיץ פחית הקסם נובטת לאחר 4-5 ימים ובחורף לאחר כ 5-7 ימים.

בתוך פחית הקסם ישנו זרע של Canavalia Ensiformis. זהו זרע ייחודי שגדל בחו"ל ומיובא לארץ ע"י פחית הקסם.

בתוך פחית הקסם ישנה אדמת מינרלים ייחודית הנקראת ורמיקוליט. אדמת המינרלים דומה למעין קלקר חום ומטרתה היא לגרום לנביטה מהירה של הצמח.

תאריך התפוגה של פחית הקסם כשהיא סגורה הוא כשנתיים מיום הקניה.

לא, צמח הקסם זקוקה לחשיפה לאור טבעי על מנת לצמוח.

הצמח צריך להיות במקום בו הוא מקבל אור טבעי והוא לא חייב להיות חשוף לשמש ישירה כל היום. הטמפ' האידאלית לגידול הצמח היא 16-35. בחודשי הקיץ החמים מומלץ להניח אותו במקום עם חשיפה חלקית לשמש ישירה. בחודשי החורף הקרים מומלץ להניח אותו על אדן החלון בבית.

יש להשקות אחת ל 5-6 ימים כשהאדמה יבשה ולהניח את האדנית במקום מואר באור יום.

כן, ניתן לגדל את הצמח באותה אדנית יחד עם צמחים נוספים.

במידה והצמח הועבר לאדנית גדולה במקום עם אור טבעי הוא יצמיח פרחים ורודים ופולים חדשים לאחר כ 2-3 חודשים.

לא, פולי צמח הקסם אינם למאכל אדם.

מקרה זה הוא נדיר ואם פעלתם לפי הוראות גידול פחית הקסם נביטה ראשונית הייתה כבר אמורה להופיע. נסו להזיז עם היד מעט את אדמת המינרלים ותראו אם אתם רואים צמיחה ראשונית. במידה ולא פנו אלינו במייל hen@magic-can.co.il